Szukamy domu dla kocura korata!

Poszukuję domu wyrozumiałego i o dobrym sercu, z jednym kotem (kastratem) lub bez kotów.

Domu niewychodzącego, w którym kocur będzie mógł żyć bez stresu, bez ciągłego nakręcania się kotkami. 

Kocur MOŻE ZNACZYĆ co podkreślam, żeby nie było niespodzianek. 

Przy kastracie lub jeżeli będzie jedynakiem może nie robić tego wcale, ale nie mogę tego zagwarantować. (nasz pierwszy kocur Samcio mieszka na takich samych zasadach w domu bez kotów i nie znaczy!)

Kot będzie przekazany za symboliczną kwotę lub za darmo, na umowie dzierżawy, gdzie będzie zabezpieczony zarówno współwłaściciel (czyli osoba, u której kot będzie), jak i ja. 

Zobowiązuję się do pokrywania kosztów weterynarza (szczepienie i odrobaczenie, itp) i karmy - w zalezności, co kot będzie lubił. Ale oczywiście jest to do ustalenia Do kocurka na krycie przyjeżdżałyby moje kotki + czasem kotki z hodowli zagranicznych, ale oczywiście tylko w terminie, który współwłaściciel wskazałby jako odpowiedni dla niego. 

Najważniejsze, żeby dom był absolutnie NIEWYCHODZĄCY!!!! Bezwględne zabezpieczenie okien i balkonów. Jeżeli w domu jest inny kot, kastrat, musi mieć aktualne i ujemne testy na FIV i FELV. 

Po karierze hodowlanej kocura, przechodzi on na własność współwłaściciela (po kastracji przestaję również pokrywać koszty weta i karmy) 

Umowa o dzierżawę (eh, polskie prawo) napisana jest przez prawnika. Będą tam dane moje, opiekuna i szczegółowe dane kota i wszystkie nasze ustalenia. Będzie modyfikowana jeszcze przed przekazaniem kota tak, by obydwie strony miały jasność. 

Jeszcze raz podkreślam - szukam domu dla kocura jajecznego, hodowlanego, który może znaczyć. 

 

A teraz, przechodząc do miłych rzeczy - życie z koratem nie jest podobne ani odrobinę do życia z innym kotem. To kot aktywny, będący cieniem właściciela. Gadatliwy, przytulasty, wysoko skaczący. Bardzo mądry, absolutnie niepłochliwy. Lubiący podróże, nowych ludzi. Bezproblemowy w pielęgnacji, futro krótkie prawie bez podszerstka - prawie nie linieje. 

Zapraszam do kontaktu i do poznania koratów na żywo!

Z chęcią zgodzę się na wystawianie kocura, jeżeli tylko opiekun będzie miał na to ochotę, ale nie jest to warunek konieczny. 

 

Do zobaczenia! Ewelina Rybak, koraty.eu

Copyright © 2012 - SEZERP Wszelkie prawa zastrzeżone.  CMS by Quick.Cms