O nas

Jesteśmy małą, domową hodowlą. Koty mają do dyspozycji całe mieszkanie, uczestniczą w naszym codziennym życiu. Nie boją się pralki, odkurzacza, telewizora. Oprócz mieszkania mają do dyspozycji osiatkowane balkony. Kiedy tylko pogoda pozwala - koty spędzają czas wylegując się lub rozrabiając na świeżym powietrzu. Nasze zwierzaki są systematycznie szczepione i odrobaczane. Opiekę weterynaryjną zapewniają nam lekarze z przychdodni Neovet w Węgrzcach, przychodni Hyrax oraz przychodzni Z Pazurem w Krakowie.

Zapraszamy do odwiedzin. Każdy, kto zastanawia się nad koratem powinien poznać go najpierw osobiście.

Nie sprzedajemy kotów bez rodowodu. Proszę pamiętać, że korat/maine coon/pers bez rodowodu NIE jest koratem/maine coonem/persem nawet, jeżeli tak wygląda. Popieram akcję RASOWY=RODOWODOWY!

Wszystkie kocięta opuszczające hodowlę mają skończone 13-14 tygodni, są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone. Każde kocię zostaje wydane z kompletem dokumentów (rodowód, książeczka zdrowia i/lub paszport, kopia badań rodziców (test GM1 i GM2, test na kolor brązowy/cynamon) oraz wyprawką. Kocięta są zachipowane oraz zarejestrowane w bazie Safe Animal


Moja miłość do kotów została odkryta przypadkiem. Wszystko to zawdzięczam Prezesowi. Końcem roku 2010 zapragnęłam mieć rasowego kota. Dzięki internetowi wpadłam na rasę Korat. Jedynym problemem było to, że kotów tej rasy nie było w Polsce. Nawiązałam mnóstwo zagranicznych kontaktów, przeczytałam setki artykułów i tak w kwietniu 2011r. hodowca Koratów z Oslo - Carl Otto Lund zgodził się, abym zaopiekowała się dwoma kotkami urodzonymi w jego hodowli. Dziewczyny Dongalas Gjevjon i Dongalas Glitne przyleciały do Polski 7.08.2011r.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Krakowskim Klubie Felinologicznym

Copyright © 2012 - SEZERP Wszelkie prawa zastrzeżone.  CMS by Quick.Cms